"Daima Daha İyisi"
Antalya Körfez ReklamAntalya Körfez ReklamAntalya Körfez Reklam
0242 326 26 01
Gazi Blv. Fabrikalar Mh. No.21 Kepez/Antalya

HAKKIMIZDA

KÖRFEZ REKLAM

Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel çözüm ortağınız.

GERÇEK YATIRIM
Reklamı bir gider olarak değil, bir yatırım olarak ele alıyoruz. Sattığımız her şey, gerekli zamanda geri bildirimini sağlamak ve markanızı hareket ettirmek için çalışıyoruz, üretiyoruz.

KURUMSAL KİMLİK
Körfez Reklam, Firmaların bayilik çalışmalarını, Kurumsal kimlik oluşturulması ve kurumsal kimlik projelerini Uygulamada, gerek açık hava gerekse iç mekan uygulamalarında hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

TASARIM & PROJELENDİRME
Bünyemizde bulunan tasarım ekibi ile müşterilerimizin iç ve dış mekanda kullanabileceği her türlü ürüne özel tasarımlar yapabilmekteyiz. Körfez Reklam olarak, müşterilerimizin ihtiyacını iyi analiz edip; en uygun çözümü, en özgün tasarım ile birleştiriyoruz.

ÜRETİM
Antalya merkezden Tüm Türkiyeye faaliyet gösteren Körfez Reklam, Tasarım ve üretim odaklı projelerde, Kurumsal Kimlik uygulamalarında; malzeme seçimi, teknik detayların çözümü, prototiplerin hazırlanması, üretimin planlanması ve gerçekleştirilmesi konularında 30 yıllık deneyimi ve yenilikçi uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

1991'den bu yana

Geniş Makine Parkuru
Profesyonel Kadro
1. Sınıf Malzemeler
Müşteri Memnuniyeti
VİZYON

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Fiyat politikasından daha çok müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmasını isteriz. Mutlu bir müşteri her zaman birinci önceliğimiz.